O NAS
Konferencje IFM

Żyjemy w świecie, w którym modne stało się bycie fit, dążenie do zachowania sprawności fizycznej i jak najlepszego zdrowia. Osiągamy co raz lepsze wyniki w sporcie, rozwijamy innowacyjne metody rehabilitacji, uczymy się jak trenować i regenerować. Nadal jednak poszukujemy odpowiedzi na pytania o to, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, dostosowywać treningi do naszych możliwości, a co najważniejsze – jak zapobiegać urazom i szybko powracać do pełnej sprawności po kontuzjach. Jesteś trenerem, terapeutą, masażystą, zawodnikiem? A może sport to Twoja pasja i chcesz dowiedzieć się jak dbać o mobilność całego układu ruchu? Spotkaj się z nami podczas IFM SUMMIT, poszerz swoją wiedzę i znajdź odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię pytania.

IFM SUMMIT to nie jest zwykła konferencja. To spotkanie ludzi, których pasją jest sport, mobilność i zrównoważony rozwój sprawności ciała. Ideą wydarzenia jest wymiana doświadczeń w dziedzinie efektywnego treningu i regeneracji oraz stworzenie społeczności, która będzie pracowała na rzecz propagowania nurtu mobility wśród polskich trenerów i sportowców.

Zaprosiliśmy do współpracy najlepszych teoretyków i praktyków, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i pokażą w jaki sposób możesz stać się lepszym trenerem, terapeutą, zawodnikiem.

IFM SUMMIT to dwa dni wypełnione wykładami i warsztatami, które poprowadzą światowej klasy specjaliści, innowatorzy tworzący nowe nurty w treningu mobility, movement i rehabilitacji.

Zrozum swoje ciało. Trenuj mądrze i efektywnie. Regeneruj się szybciej, eliminuj ból i urazy. Sprawdź jak możesz pomagać innym poprawiać sprawność i osiągać lepsze wyniki w sporcie.

Stań się lepszym trenerem, fizjoterapeutą, sportowcem. Ucz się od najlepszych – dołącz do społeczności IFM SUMMIT.

FORMULARZ
zapraszamy do kontaktu


Kontakt z Organizatorem
kontakt@ifm-summit.pl


Kontakt dla mediów
media@ifm-summit.pl


Chcesz zostać sponsorem? A może chcesz zaprezentować uczestnikom swoje usługi bądź produkty? Zachęcamy do współpracy!
expo@ifm-summit.pl